pony2018
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
نویسندگان

 

 

 

معرفی سامانه اینترنتی ترجمه آی آر (tarjome.ir)

معرفی سامانه اینترنتی ترجمه آی آر (tarjome.ir)

به یقین می توان گفت کسانی که به دنبال ترجمه خوب و بی نقص هستند، برای سپردن متن مورد نظرشان به مترجم، تمام جوانب را می سنجند. از جمله این جوانب می توان به هزینه ترجمه، کیفیت ترجمه، مدت زمان تحویل ترجمه و ... اشاره کرد. ترجمه ای که محتوای متن را با رعایت اصول امانتداری و دقت بالا از زبان مبدأ به زبان مقصد انتقال دهد، مورد تایید است.

"ترجمه
آی آر" (tarjome.ir) با دانستن این موضوع که " ترجمه با کیفیت در گرو مترجم با تجربه و مسئولیت پذیر است"، گروهی ازمترجمین کارآزموده و مجرب را گرد هم آورده تا بهترین های حوزه ترجمه را به کاربران محترم ارائه دهند.

در این بخش، "ترجمه آی آر" عوامل مؤثر بر انتخاب شما را در چند مورد، بصورت مختصر شرح میدهد:

اعتبار و سابقه فعالیت موسسه: تخصص مدیران سایت "ترجمه آی آر" در حوزه ترجمه، تأثیر بسزائی بر نحوه مدیریت، انتخاب مترجم و نظارت بر کیفیت ترجمه دارد. گروه "ترجمه آی آر" فعالیت خود را در زمینه ترجمه از تابستان سال 1384 با راه اندازی سایتی تحت عنوان "باشگاه مترجمین زبان انگلیسی" شروع کرد. با پیشرفت و گسترش "ترجمه آی آر"،فعالیت تخصصی این گروه درحوزه زبانهای انگلیسی،روسی وفرانسوی گسترش یافت. در مهرماه 1395، این گروه فعالیت رسمی خود را در جهت تحقق اهداف موسسه "پایا نویس پارسیان" شروع کرده است و امیدوار است با عنایت خدا بتواند خدمات شایانی را در زمینه خدمات ترجمه، تایپ و نگارش تحقیق به هموطنان عزیز ارائه دهد.

کیفیت ترجمه: با کیفیت ترین ترجمه ها را باید از برترین مترجمین درخواست کرد. به جرأت میتوان اذعان نمود که یکی از بهترین مجموعه های مترجمین درسایت "ترجمه آی آر" ، برای جلب رضایت شما گرد هم آمده اند. تخصص مدیران ارشد سایت "ترجمه آی آر" متضمن کیفیت سفارشات ترجمه است.

ارجاع ترجمه به مترجم متخصص: مسلما آشنایی مترجم با حوزه تخصصی متنی که ترجمه می کند تاثیر بسزائی بر کیفیت ترجمه متن دارد. از آنجا که ورود به تمامی حوزه های تخصصی ترجمه برای مترجم ممکن نیست، هر مترجم در ترجمه یک یا چند حوزه ترجمه تخصص دارد. سایت تخصصی "ترجمه آی آر"، به لطف سیستم اتوماسیون پیشرفته خود، هنگام ثبت نام مترجمین، اطلاعات مربوط به تخصص آنها را نیز دریافت میکند و هنگام ثبت سفارش ترجمه توسط کاربران عزیز، متن آنها متناسب با حوزه تخصصی، به مترجمینی که در آن حوزه تخصص دارند ارجاع داده می شود تا مشتریان محترم، ترجمه تخصصی متن خود را دریافت کنند.

رعایت اصول امانتداری: یکی از مهمترین دغدغه های کاربران گرامی، امانتداری مترجم است. ترجمه متن با دقت و کیفیت بالا، انتقال کامل متن از زبان مبدأ به زبان مقصد و نیزایجاد اعتماد از لحاظ امنیت سپردن متن به مترجم، از اصول سایت " ترجمه آی آر" می باشد.

سهولت در ارسال، پیگیری و پشتیبانی سفارش: گروه خدماتی "ترجمه آی آر" با در اختیار داشتن سامانه اینترنتی قدرتمند و پویای تایپ و ترجمه، باعث تسریع در روند ارسال سفارش، پیگیری پیشبرد سفارش و پاسخگویی به سوالات احتمالی از طریق سیستم پشتیبانی 24 ساعته سایت است. برای ارسال سفارش ترجمه در سایت "ترجمه آی آر" کافیست بر لینک عضویت در سایت ترجمه کلیک کرده و پس از عضویت، نسبت به ارسال سفارش ترجمه اقدام کنید.

هزینه ترجمه: از آنجا که متون ترجمه بر اساس عمومی یا تخصصی بودن، تعداد صفحات، فوری یا غیر فوری بودن سفارش و کیفیت ترجمه طبقه بندی میشوند، میزان هزینه آنها متفاوت و بر پایه همین تفاوت ها برآورد می گردد. برای اطلاع از هزینه های ترجمه در سایت "ترجمه آی آر" می توانید به بخش تعرفه خدمات این سایت مراجعه کنید.

زمان تحویل سفارش: نوع سفارش شما، تعیین کننده زمان تحویل آن می باشد. به این صورت که اگر انتخاب شما ترجمه فوری باشد، درمدت زمان کوتاه تر و اگر عادی باشد، طی مدت طولانی تر به شما تحویل داده میشود.

پشتیبانی 24 ساعته: حمایت از حقوق کاربر و مشتری مداری، در سایت "ترجمه آی آر"، یکی از مهمترین امور است. به همین جهت، به شما خدمات پشتیبانی 24 ساعته ارائه می شود. امکان دسترسی به بخش پشتیبانی سایت، پس از عضویت در سایت ترجمه آی آر و ثبت سفارش ترجمه از منوی کاربری وجود دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها : ارائه خدمات ترجمه، تایپ و تحقیق، خدمات تایپ و تحقیق، فریلنسر ترجمه، سفارش ترجمه، ترجمه تخصّصی، ترجمه تخصصی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 4 دی 1396 :: نویسنده :

برندسازی همان اسم رمز موفقیتی است که بنا به افکار مختلف توسط افراد مختلف مورد تغییر قرار گرفته شده است، لذا در بحث برندینگ به بررسی تعاریف مختلف این واژه میپردازیم.
آنچه در این مقاله به آن خواهیم پرداخت مفاهیم اولیه و تعاریف نخست این علم در راستای کاهش سؤ برداشت ها و سؤ تفسیر ها از این مباحث میباشد.

 

سالها پیش، انجمن بازاریابی آمریکا   ، برند را به این صورت تعریف کرد که:

 

 

برند یعنی یک نام، عبارت، نشانه یا علامت یا ترکیبی از اینها که با هدف متمایز کردن یک کالا یا خدمت از سایر کالاها و خدمات یک فروشنده یا برای ایجاد تمایز میان کالا و خدمت یک فروشنده با کالا و خدمات سایر فروشندگان به کار گرفته شود.

 

 

 

امروز می‌دانیم که این تعریف خیلی خیلی ساده‌تر از نگاه امروزی به برند است. بسیاری از کتاب‌های مدیریت برند، واژه‌ها و اصطلاحات زیادی را به این تعریف افزوده‌اند. برخی از آنها خودشان با هدف برندسازی و متمایز کردن خود از دیگران، تعریف خود را جرح و تعدیل کرده‌اند.

 

 

 

شاید بهتر باشد در کنار همه‌ی این تعریف‌ها، هر یک از ما هم تعریفی در خور نیاز و دغدغه‌های خود از این واژه ارائه دهیم و در بند بحث‌های بیهوده‌ی بی‌خاصیت نیفتیم.

 

 

 

برند Brand (نشان تجاری، نماد تجاری، علامت تجاری) یک مفهوم کلیدی در محافل بازاریابی است، می‌توان از آن به‌عنوان سکوی پرشی که می‌تواند کسب‌ و کار شما روبه‌جلو و موفقیت ببرد و به شما یک مزیت رقابتی بدهد، یاد نمود.

 

 

 

نام تجاری قوی که به‌درستی و به روش علمی تعریف‌ شده باشد،باعث افزایش فروش، ایجاد وفاداری مشتری، ایجاد ارزش برای نام تجاری و مهم‌تر از همه،کاتالیزوری برای رشد کسب‌وکار خواهد بود از طریق ایجاد انگیزه در مصرف‌کنندگان برای خرید محصول شما.

 

 

 

ابتدایی ترین مفهوم برای برندینگ به معنی دادن وعده در خصوص یک برند و سپس ارائه تعهد انجام آن کار می باشد.

 

 

 

در حقیقت برندینگ یکی از مهمترین جنبه های هر کسب و کار اعم از کوچک و بزرگ, جزئی و یا تجاری است. یک استراتژی برندینگ موثر در یک بازار رقابتی فزاینده به شما حاشیه ی عمده می بخشد. اما حقیقتاً برندینگ به چه معناست و چگونه روی کسب و کار شما تاثیر می گذارد؟

 

 

 

این سوالیست که برای دریافت پاسخ آن نیاز دارید تا سال ها تحقیقات و علم اندوزی کنید اما روشی ساده تر وجود دارد, مشاوره!
از برجسته ترین متخصصین این حوزه در کشور ما دکتر علی آبکار هستند که با یک جست و جوی ساده در ای زمینه میتوانید نام ایشان را به راحتی بیابید.
برای آشنایی با مفهوم برند سازی و بهروری از خدمات رایگان به کلینیک کسب و کار دکتر آبکار مراجعه نمایید.

 

 

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها : دکتر علی آبکار، برندسازی، مشاور برند سازی، مشاور برندینگ، تبلیغات،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو