pony2018
درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
نویسندگان
چهارشنبه 21 تیر 1396 :: نویسنده :

کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

گنجینه ای از جملات ناب و زیبا بزرگان در مورد موفقیت

همه ما به دنبال بهره گرفتن از خرد و مشورت افراد شاخص و موفق هستیم تا بدین وسیله موجبات موفقیت خود را فراهم کنیم. برای این منظور ممکن است در جلسات مشاوره گوناگون شرکت کنیم، کلاسهای آنها را شرکت کنیم، ساعت ها مطالعه و تفکر در مورد رفتارشان داشته باشیم و راه های بسیاری را آزمون و خطا کنیم. البته این کارها همه برای موفقیت ضروری و اجتناب ناپذیر هستند.

اما اصلی ترین و اثربخش ترین کار، آگاهی از نقطه نظرات و ایده های موفقیتاز زبان خود این بزرگان است. این گونه مستقیماً از نظرشان در مورد موضع مشخصی آگاه می شویم.

حال اگر ناب ترین و ارزشمند ترین نقطه نظرات در قالب جملات موفقیت و سخنان بزرگان در مورد موفقیت شخصی و کاری، یک جا و در یک مجموعه گردآوری شده باشد، چقدر می تواند در سرعت، کمیت و کیفیت موفقیت شما تأثیر گذار باشد؟

در این صورت :

 • می توانید از تکرار تجربیات نافرجام دوری کنید،
 • ارزشمند ترین خصوصیات شخصیتی از دید موفق ترین افراد را می شناسید،
 • می توانید شخصیت قدرتمند یک فرد موفق را با دانستن ویژگی هایش و با تمرین و تکرار در خود به وجود آورید،
 • می دانید در کجاها باید تلاش کنید و استقامت داشته باشید و در چه مواردی اصلاً نباید مقاومت کنید،
 • می توانید اطرافیان خود را با دید باز انتخاب کنید تا نه تنها مشکلی برای شما به وجود نیاورند بلکه کمک به پیشرفت شما کنند،
 • معیارهای واقعی موفقیت را درک کرده و از معیارهای سطحی جامعه بسیار فرا تر می روید،
 • مخالفت ها را بسیار بهتر تحمل می کنید،
 • همواره انرژی درونی و انگیزه بسیار بالایی دارید،
 • کلید بسیاری از مشکلات را در اختیار دارید،
 • از همه مهم تر، همواره از مشورت ارزشمند بزرگترین اشخاص تاریخ بهره مند هستید،

و

کتاب آیا آنAnchorان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

مجموعه بی نظیر از سخنان بزرگان در مورد موفقیت | جملات ناب و زیبا موفقیت

جملات موفقیت این کتاب از زبان بزرگان تاریخ بشر مانند پیامبران، امامان، دانشمندان، فلاسفه، رهبران جوامع، رهبران تجاری، مربیان بین المللی ادبیان، و حتی کتابهای آسمانی گردآوری شده است.

تمامی این جملات ناب بزرگان در مورد موفقیت شخصی ، موفقیت کاری موفقیت مالی ، موفقیت تحصیلی و کارآفرینی هستند و از بازگویی جملات صرفاً زیبا اما غیر مرتبط (مانند جملاتی درباره طبیعت، عشق، مادر و ) خودداریشدهاست.

شما می توانید کتاب ارزشمند آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند را

 • برای مطالعه روزانه خود،
 • برای هدیه دادن به عزیزترین کسانی که موفقیتشان برای شما مهم است،
 • برای مطالعه کارمندان ، همکاران ، مجموعه و تیم کاری خود،
 • برای هدیه به مشتریان ارزشمند کسب و کار خود،
 • برای تکمیل بسته ها و محصولات کسب و کار خود،

و تهیه کنید.

کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند برای چه کسانی نوشته شده است؟

تمام افرادی که موفقیت در حرفه آنها به قدرت شخصیت شان وابسته است.

نظرات برخی از اساتید در مورد کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟

دکتر محمد اکوچکیان، کارآفرین برگزیده ملی و مدیر منطقه خاورمیانه موسسهworld wide science

علی خادم الرضابه عنوان یک کارآفرین و دانش آموخته MBA، کار بزرگی کرده و برای راحتی من و شما، خلاصه صدها کتاب را در یکجا جمع نموده است. پیشنهاد من به شما این است که برای هر جمله این کتاب وقت بگذارید. درباره آن فکر کنید و آن را به اشتراک بگذارید.

افشین ایرجی، کارگزار بیمه مرکزی و مدرس حرفه ای بیمه MDRT

این کتاب را می توان به نوعی مجموعه فرمولهای موفقیت نامید. از کلیه خوانندگان این کتاب خواهشمندم به یک بار مطالعه این کتاب بسنده نکرده و آن را به عنوان یک کتاب همراه مرور نمایند.

حسین طاهری، کارآفرین منتخب کشور، مدرس بازاریابی و تبلیغات و مدیر آژانس مشاوره تبلیغاتی ۱۲۸

تمام زندگی فرصت است. این ما هستیم که باید خودمان را در معرض این فرصتها قرار دهیم. خواندن این کتاب هم می تواند یکی از فرصت های بی نظیر در زندگی شما باشد.

مسعود اکبری، مدیر و مؤسس دکتر زبان

به جرات می توانم بگویم کتابآیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟تالیف استاد خادم الرضا عزیز با طبقه بندی موضوعی در چهار بخش شخصیت، ذهنیت، روحیه و عمل دستورالعمل موفقیت را به زبانی ساده از دهان چهره های تاریخ ساز بازگو می کند.
اصراری ندارم که این کتاب را بخوانید چون اگر زمان تغییر در شما فرا رسیده باشد، حتما این کتاب را نه یک بار که صدها بار خواهید خواند.
When the pupil is ready, the master will appear!

هر گاه مرید آماده باشد، استاد از راه خواهد رسید!

همین الان گنجینه جملات موفقیت در کتاب ارزشمند آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند را سفارش دهید.

نوع مطلب :
برچسب ها : جملات موفقیت، جملات ناب، جملات زیبا، سخنان بزرگان، جملات قصار،
لینک های مرتبط :

واکنش تراکتورسازی به تهدید بازیکن فیلیپینی

 • واکنش تراکتورسازی به تهدید بازیکن فیلیپینی

  ورزش سه: نماینده حقوقی تراکتورسازی اعلام کرد به دلیل تعدد پرونده های بازیکنان خارجی سابق در فیفا هنوز مطالبات رمزی پرداخت نشده است.

   باشگاه تراکتورسازی تبریز در ماه های گذشته با مشکلات متعددی از ناحیه بدهی های خارجی و شکایات بازیکنان و مربیان مختلف به فیفا مواجه شد و در نهایت به دلیل فسخ قرارداد 3 بازیکن فرصت استفاده از نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی را نیز از دست داد.

  این باشگاه از طریق یکی از وکلای حرفه ای بین المللی پرونده شکایات خود را دنبال می کند و در تلاش است با تامین منابع مالی لازم مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی را که از سال های گذشته به جا مانده پرداخت کند. با این وجود ایان رمزی بازیکن فیلیپینی سابق تراکتورسازی یکی از جدی ترین تهدید های تازه این باشگاه محسوب می شود که از تاخیر در پرداخت مطالبات خودش ناراضی است و حتی مدعی شده این موضوع را مجددا از طریق فیفا پیگیری خواهد کرد.

  آرش نجفی وکیل باشگاه تراکتورسازی تبریز در این خصوص به خبرنگار "ورزش سه" گفت:تعدد پرونده ها باعث شده مبلغ بدهی باشگاه بسیار بالا باشد و طبیعتا پرداخت همزمان این مبلغ کار آسانی نیست. به همین دلیل ما در مذاکره با طرف مقابل همواره درخواست کرده ایم که به صورت قسط بندی مطالبات خودشان را دریافت کنند و در بعضی موارد مهلت بیشتری بدهند که باشگاه بتواند این مبالغ سنگین را پرداخت کند. مجموع مبلغی که تا امروز پرداخت شده بیش از یک میلیون دلار و در حدود 4 میلیارد تومان است که رقم کمی نیست و هنوز هم می بینید که با پرونده های دیگری روبرو هستیم.

  نجفی اضافه کرد:طلب آقای تونی که حدود 180 هزار دلار بود به طور کامل پرداخت شد. طلب ژائو ویلا هم با پرداخت آخرین قسط در این ماه و مجموع مبلغ 600 هزار دلار پرداخت شده است. پرونده لوپز هم با پرداخت مبلغی بیش از 120 هزار دلار مختومه شد. پرونده بیکای در حال دفاع است. پرونده کاردوسو هم با شکایت باشگاه تراکتورسازی به دادگاه CAS کشیده شده که طبیعتا فرصت بیشتری برای پرداخت و تعیین شرایط خواهیم داشت. در خصوص پرونده حمزه یونس هم باید بگویم متاسفانه ایشان حاضر به دادن فرصت بیشتر و حتی تقسیط مطالبات خودشان نیستند و می خواند این مبلغ به صورت نقدی یک جا پرداخت شود.

  وکیل باشگاه تراکتورسازی همچنین در خصوص اعتراض بازیکن فیلیپینی سابق این باشگاه گفت:من با خانم کالینگ وکیل ایشان از کشور استرالیا صحبت کردم و به توافقاتی هم دست یافتیم اما باشگاه در ماه های گذشته مشغول پرداخت طلب بازیکنان و مربیان دیگری بوده و  همانطور که گفتم مبلغ سنگینی تا امروز پرداخت شده است.ما ایمیل رمزی را دریافت کردیم که شامل بر پیشنهاد این بازیکن برای پرداخت بدهی در 3 قسط بود اما هنوز به توافق نهایی در این خصوص نرسیده ایم و از وی خواسته ایم کمی صبر کند. در واقع به دنبال تامین اعتبار برای پرداخت طلب بازیکنان باقیمانده هستیم و به همین دلیل کمی فرصت خواستیم تا با تامین اعتبارات بدهی های باقیمانده هم پرداخت شود اما باید بگویم در این خصوص فعلا تهدید جدی وجود ندارد و محرومیتی در این مرحله باشگاه را تهدید نمی کند. امیدوارم با تامین اعتبارات لازم که البته مبلغ کمی هم نیست پرونده های باقیمانده را نیز مختومه کنیم.

نوع مطلب :
برچسب ها : واکنش، تراکتورسازی، به، تهدید، بازیکن، فیلیپینی،
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو